Vaše spokojenost
je pro nás priorita

bazenove zastreseni.jpg

 

Máte na zahradě nedostatek místa, nebo se Vám jen nelíbí polykarbonátový kryt na bazénu? Pak je pro Vás ideálním řešením posuvná terasa.

 

Už žádné kopulovité zastřešení, které Vám kazí výhled na Vaši zahradu. Namísto něj můžete mít další plochu k celoročnímu využítí. Ideální je také k zastřešení zapuštěných výřivých van, nebo filtrace jezírka.

 

Vyrobíme Vám posuvné zastřešení přímo na míru Vašeho bazénu. Nemusíte se už strachovat o své děti, nebo zvířecí miláčky pokud nejste právě na blízku. Namísto bazénu máte pochozí terasu ideální k opalování a odpočínku, která splní i náročné požadavky dnešní doby.

 

 

Vybírat můžete z několika typů, dle voného místa okolo bazénu:

 

-   Dělený posun - dva terasové moduly se odsunou od sebe, každý na jednu kratší stranu bazénu       

-   Podélný posun - celý terasový modul se odsune na kratší stranu bazénu

-   Příčný posun - celý terasový modul  se odsune na delší stranu bazénu po dvou kolejnicích

-   Příčný posun vícekolejnicový - celý terasový modul  se odsune na delší stranu bazénu po 3, nebo 4 kolejnicích

 

Posuvné molo může být vybaveno automatickým pohonem na dálkové ovládání, díky němuž máte během chvilky z terasy opět místo ke koupání.

Automatický pohon má v sobě již již zabudovanou brzdu.

Stejně tak je možné terasu odsouvat manuálně a díky pojezdům to není nijak složité. U manuálního posunu je nutné nainstalovat aretaci s možností zamykání. 

V obou případech tak nemůže dojít k nechtěnému posunutí terasy a Vaše děti i mazlíčci jsou v naprostém bezpečí před pádem do vody.

Posuvná terasa je konstruována tak, aby nedocházelo k vnikání dešťové vody a dalších nečistot do Vašeho bazénu. Navíc zabraňuje odpařování, což šetří vodu a vyhnete se tak neustálému dopouštění.

Novinkou je i možnost zateplení posuvné terasy pomocí specální folie, která má stejné izolační vlastnosti jako polystyren tloušťky 8mm.

 

V cenících níže jsou nakalkulované základní rozměry bazénů, jakékoliv jiné rozměry a materiály (např. umělý trávník) Vám rádi naceníme individuálně.