Vaše spokojenost
je pro nás priorita
 • kvalitní dutý profil
 • vysoká nosnost
 • odlehčený profil
 • ideální pro venkovní terasy bez trvalé vlhkosti (bazén, jezírko)
 • vhodný pro terasy hranatého tvaru
 • oboustranné provedení
 • jemná drážka/imitace dřeva
 • všestranně využitelný v zahradní architektuře
Výška 23 mm
Šířka 146 mm
Délka 4000 mm
Nosnost 400 kg/m2
Hmotnost 2,7 kg/m2
Povrchová úprava jemné drážkování / imitace dřeva
Materiál WPC 40% HDPE, 60% dřevní
Výrobce GRINWOOD WPC Co. Ltd.
Záruční doba 15 let omezená, 2 roky

Barevnost

 • Brown
 • Colorado brown
 • Stone grey

Ke stažení

ABY VAŠE TERASA BYLA DOKONALÁ...

Pojízdná terasa

POJÍZDNÉ TERASY

Zastřešení bazénu nemusí být jen nevzhledná polykarbonátová záležitost. Pojízdná terasa splní vše co od zastřešení čekáte a ještě mnohem víc.  Získáte tak další místo k opalování, hraní, posezení v blízkosti vody a stále máte přehled o vodních radovánkách svých dětí. Kombinace hliníkové konstrukce a dřevoplastového obložení Vám zaručí dlouhou životnost a minimální údržbu. Lze také nainstalovat elektrický posun na dálkové ovládání.

Zobrazit více informací Skrýt více informací

Pojízdná terasa vytvoří bezpečné krytí bazénu a uchrání tak Vaše děti a domácí mazlíčky před pádem do vody v době, kdy není využíván.

Jednotlivé vrstvy zastřešení zabrání nejen znečistění vody, ale také velkému odpařování a zbytečnému úniku tepla z vodní hladiny, čímž prodlužuje koupací sezńu.

Posun terasy může být po délce bazénu, na šířku, nebo dělený posun. Záleží na prostoru okolo bazénu a vkusu každého zákazníka. 

Informativní ceníky jednotlivých typů posunů naleznete výše v sekci 'KE STAŽENÍ'


LED OSVĚTLENÍ TERASY

Aby Vaše terasa lákala i k večernímu posezení v úžasné atmosféře,je vhodným řešením zápustné led osvětlení.Tato nenápadná pochozí světla zabudovaná přímo do terasových prken jsou nejen krásným, ale i praktickým doplňkem. Přeneste si atmosféru romantických restaurací a kavárniček přímo k Vám domů.

Zobrazit více informací Skrýt více informací

Jde o osvětlení pro užití v exteriéru se stupněm krytí IP67. Díky speciálním voděodolným spojkám je instalace hračkou a zvládnete ji sami bez zásahu kvalifikovaného elektrikáře. Rám světla je vyroben z kvalitní broušené nerezové oceli v kulatém i hranatém designu. Pro dokonalé sladění s ostatním osvětlením je vyráběno ve studené i teplé bílé . Díky jednotlivým komponentům Vám můžeme sestavit set osvětlení na míru. Záleží pak jen na Vaší fantazii, kolik světel a v jakých rozestupech bude Vaší terase sedět nejlépe. Veškeré informace naleznete v našem E-SHOPU

7.jpg

BEZÚDRŽBOVÉ ZÁSTĚNY A PLOTY PRO VAŠE SOUKROMÍ

Terasa je místem k odpočinku a čerpání energie. Aby jste si tyto chvíle mohli užívat v naprostém soukromí vytvořte si svou oázu klidu pomocí modulových zástěn a plotů. Tento moderní prvek přináší do zahradní architektury nádech elegance, jednoduchosti a navíc bude dokonale sladěn s Vaši terasou.

Zobrazit více informací Skrýt více informací

Jedná se o stavebnicový systém, jehož instalace je snadná a rychlá. Díky systému pero-drážky vytváří celistvou plochu bez mezer. Výšku i šířku lze zkracovat na požadovaný rozměr. Vyrábíme v několika variantách a barevných provedeních. Od roku 2017 budou modulové zástěny také v provedení hliník a umělý ratan. Veškeré informace naleznete na CENTRUM PLOTU  nebo v naše E-SHOPU

 

3.jpg OBLOŽENÍ STĚNY, FASÁDY ČI SLOUPŮ

Dřevoplastové obkladové panely vyřeší Váš problém s fasádou již jednou provždy. Snadno se udržují, chrání Váš dům před nepřízní počasí, ale nezamezují proudění vzduchu (provětrávání). Panely lze také využít jako bezúdržbový materiál k podbití. Díky skrytému systému uchycení bude Vaše fasáda bez jakýchkoliv vidtelných šroubů či vrutů.

Zobrazit více informací Skrýt více informací

Velký výběr typů i barevných provedení jistě uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Veškeré informace naleznete v naše e-shopu

 

4.jpg SCHODIŠŤOVÉ SYSTÉMY

Díky těmto modulům můžete vybudovat krásné schodiště i na špatně přístupním místě. Jistě Vás zaujme velkou úsporou času a peněz, či nízkou hmotností ideální pro manipulaci. Hlavním pozitivem je však snadná montáž, kterou zvládne v podstatě kdokoliv a to bez zbytečných stavebních zásahů a nepříjemného nepořádku. Žádné betonování, žádné svařování těžkých kovových konstrukcí. Po obložení modulů dřevoplastovými prkny se stane schodiště dokonalou součástí Vaší terasy.

Zobrazit více informací Skrýt více informací

Materiál, ze kterého jsou jednotlivé moduly (schodnice) vyrobeny je 100% recyklovatelný a šetrný k životnímu prostředí. Schodnice lze zatížit 6000 kg a odolávají extrémním teplotním výkyvům (od -20 ͦ  C do 70 ͦ  C). Jednotlivé moduly s výškou 17 cm, hloubkou 42,4 cm, šířkou 93,4 cm a váhou 5kg lze prodloužit pomocí kratších kratších modulů šíře 20cm. Hloubka jednotlivých schodnic závisí na svahu a lze ji nastavit od 23 cm do 37 cm. Veškeré informace naleznete na našem E-SHOPU

MONTÁŽNÍ PRVKY TERASOVÉHO SYSTÉMU

Uvedené ceny jsou bez DPH.