Vaše spokojenost
je pro nás priorita
  • kvalitní plný profil
  • vysoká nosnost
  • součástí systému jsou krajové profily
  • probarvený v celé šíři profilu
  • vhodný pro oblé terasy
  • ideální k bazénům, vířivkám či zahradnímu jezírku
  • jednostranné provedení - imitace dřevěných let 
  • všestraně využitelné v zahradní architektuře
Výška 23 mm
Šířka 140 mm
Délka 2200 mm
Hmotnost 4,22 kg/bm
Nosnost 600 kg/m2
Typ profilu plný
Povrchová úprava claud (imitace dřevěných let)
Složení 40% HDPE, 60% dřevní hmota
Materiál WPC
Výrobce GRINWOOD WPC Co. Ltd.
Záruční doba 15 let na dřevokazné houby a hmyz
Světlání odstínu Výrazné zesvětlání po cca 4 měsících

ABY VAŠE TERASA BYLA DOKONALÁ...

Pojízdná terasa

POJÍZDNÉ TERASY

Zastřešení bazénu nemusí být jen nevzhledná polykarbonátová záležitost. Pojízdná terasa splní vše co od zastřešení čekáte a ještě mnohem víc.  Získáte tak další místo k opalování, hraní, posezení v blízkosti vody a stále máte přehled o vodních radovánkách svých dětí. Kombinace hliníkové konstrukce a dřevoplastového obložení Vám zaručí dlouhou životnost a minimální údržbu. Lze také nainstalovat elektrický posun na dálkové ovládání.

Zobrazit více informací Skrýt více informací

Pojízdná terasa vytvoří bezpečné krytí bazénu a uchrání tak Vaše děti a domácí mazlíčky před pádem do vody v době, kdy není využíván.

Jednotlivé vrstvy zastřešení zabrání nejen znečistění vody, ale také velkému odpařování a zbytečnému úniku tepla z vodní hladiny, čímž prodlužuje koupací sezńu.

Posun terasy může být po délce bazénu, na šířku, nebo dělený posun. Záleží na prostoru okolo bazénu a vkusu každého zákazníka. 

Informativní ceníky jednotlivých typů posunů naleznete výše v sekci 'KE STAŽENÍ'


6.jpg

LED OSVĚTLENÍ TERASY

Aby Vaše terasa lákala i k večernímu posezení v úžasné atmosféře,je vhodným řešením zápustné led osvětlení.Tato nenápadná pochozí světla zabudovaná přímo do terasových prken jsou nejen krásným, ale i praktickým doplňkem. Přeneste si atmosféru romantických restaurací a kavárniček přímo k Vám domů.

Zobrazit více informací Skrýt více informací

Jde o osvětlení pro užití v exteriéru se stupněm krytí IP67. Díky speciálním voděodolným spojkám je instalace hračkou a zvládnete ji sami bez zásahu kvalifikovaného elektrikáře. Rám světla je vyroben z kvalitní broušené nerezové oceli v kulatém i hranatém designu. Pro dokonalé sladění s ostatním osvětlením je vyráběno ve studené i teplé bílé . Díky jednotlivým komponentům Vám můžeme sestavit set osvětlení na míru. Záleží pak jen na Vaší fantazii, kolik světel a v jakých rozestupech bude Vaší terase sedět nejlépe. Veškeré informace naleznete v našem E-SHOPU

7.jpg

BEZÚDRŽBOVÉ ZÁSTĚNY A PLOTY PRO VAŠE SOUKROMÍ

Terasa je místem k odpočinku a čerpání energie. Aby jste si tyto chvíle mohli užívat v naprostém soukromí vytvořte si svou oázu klidu pomocí modulových zástěn a plotů. Tento moderní prvek přináší do zahradní architektury nádech elegance, jednoduchosti a navíc bude dokonale sladěn s Vaši terasou.

Zobrazit více informací Skrýt více informací

Jedná se o stavebnicový systém, jehož instalace je snadná a rychlá. Díky systému pero-drážky vytváří celistvou plochu bez mezer. Výšku i šířku lze zkracovat na požadovaný rozměr. Vyrábíme v několika variantách a barevných provedeních. Od roku 2017 budou modulové zástěny také v provedení hliník a umělý ratan. Veškeré informace naleznete na CENTRUM PLOTU nebo v našem E-SHOPU

 

3.jpg OBLOŽENÍ STĚNY, FASÁDY ČI SLOUPŮ

Dřevoplastové obkladové panely vyřeší Váš problém s fasádou již jednou provždy. Snadno se udržují, chrání Váš dům před nepřízní počasí, ale nezamezují proudění vzduchu (provětrávání). Panely lze také využít jako bezúdržbový materiál k podbití. Díky skrytému systému uchycení bude Vaše fasáda bez jakýchkoliv vidtelných šroubů či vrutů.

Zobrazit více informací Skrýt více informací

Velký výběr typů i barevných provedení jistě uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Veškeré informace naleznete v naše e-shopu

 

4.jpg SCHODIŠŤOVÉ SYSTÉMY

Díky těmto modulům můžete vybudovat krásné schodiště i na špatně přístupním místě. Jistě Vás zaujme velkou úsporou času a peněz, či nízkou hmotností ideální pro manipulaci. Hlavním pozitivem je však snadná montáž, kterou zvládne v podstatě kdokoliv a to bez zbytečných stavebních zásahů a nepříjemného nepořádku. Žádné betonování, žádné svařování těžkých kovových konstrukcí. Po obložení modulů dřevoplastovými prkny se stane schodiště dokonalou součástí Vaší terasy.

Zobrazit více informací Skrýt více informací

Materiál, ze kterého jsou jednotlivé moduly (schodnice) vyrobeny je 100% recyklovatelný a šetrný k životnímu prostředí. Schodnice lze zatížit 6000 kg a odolávají extrémním teplotním výkyvům (od -20 ͦ  C do 70 ͦ  C). Jednotlivé moduly s výškou 17 cm, hloubkou 42,4 cm, šířkou 93,4 cm a váhou 5kg lze prodloužit pomocí kratších kratších modulů šíře 20cm. Hloubka jednotlivých schodnic závisí na svahu a lze ji nastavit od 23 cm do 37 cm. Veškeré informace naleznete na našem E-SHOPU

MONTÁŽNÍ PRVKY TERASOVÉHO SYSTÉMU

PODKLADOVÉ HRANOLY (NOSIČE)

Dutý WPC
(30x40x2200mm)

Dutý WPC
78,-/bm

Dutý WPC
(40x50x2200mm)

Dutý WPC
117,-/bm

Plný traplast
(30x50x2200mm)

Plný traplast
62,-(bm)

SPONY A VRUTY

Startovací spona (nerez)

Startovací spona (nerez)
9,09/ks

Vrut ke sponě (nerez)

Vrut ke sponě (nerez)
2,07/ks

Spona II (nerez)

Spona II (nerez)
9,09/ks

OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Stavitelné podložky (terče)
(výška 36–1083mm)

Stavitelné podložky (terče)
od 45,-/ks

Podkladní gumy
(tl. 3mm, 5mm,8mm)

Podkladní gumy
od 37,-/ks

Hmoždinky Würth
(6x60, 6x80, 8x100)

Hmoždinky Würth
od 3,31/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH.